08.02.2023, 15:12

"Виламують разом із лутками": Сєвєродончанин показав, як "відкрили" квартиру для встановлення батарей

Ольга Ранская | Всі новини автора
взломанная дверь

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області продовжується розграбування квартир, які розкривають без попередження. Пощастить, якщо їх просто "відкриють", але ж можуть виламати разом із луткою, якщо не знайдуть господарів та ключів.

У ТГ-каналі "Трибун" з'явилося відео від місцевого мешканця, на якому видно, як окупанти "відкрили" квартиру для встановлення батарей, передає Час Пік.

Так звана заміна батарей і вікон, яку здійснює "влада" у Сєвєродонецьку, коштує багато нервів городянам, які залишили свої будинки. У місті продовжується розграбування квартир, які "відкривають" без попередження і цьому сприяє окупаційна "адміністрація".

"Так буває, хлопці, коли господарів немає і ключі у сусідів теж відсутні. Виламують разом із лутками. Щоб просто поставити батареї", – каже чоловік.

Тепер, мабуть, через брак коштів, з'явилася нова опція для городян – від заміни вікон можна відмовитися, пишуть сєвєродончани, посилаючись на місцеву адміністрацію, а от батареї обов'язково поміняють, незалежно від бажання власника.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк