vchaspik-global-message
 
to home
22:20, 03.03.2023

У готелі Одеси жінка влаштувала скандал з персоналом через українську мову: карма наздогнала швидко

У готелі Одеси жінка влаштувала скандал з персоналом через українську мову: карма наздогнала швидко

В Одесі жінка влаштувала "мовний скандал". У неї виникли претензії до персоналу готелю, який розмовляв українською. Щоправда, обурення були швидко перетворені на вибачення.

За даними українських ЗМІ, жінка заїхала до одного з готелів Одеси та вирішила, що з якихось причин персонал має спілкуватися російською мовою. Причому не лише з клієнтами, а між собою, передає Час Пік.

Жінка висловилася, що українська мова нібито "не модна" та "сільська". Також у неї виникли претензії до національної валюти України - до гривні, адже нібито "на нашій землі все життя були рублі, гривні та рублі - одне й те саме".

Заяви клієнтки готелю почули. Через деякий час у мережі з'явилося відео із вибаченнями жінки. І що примітно - українською мовою.

Читайте також: Лаврова жорстко висміяли на конференції в Індії через висловлювання про Україну - відео