17.03.2023, 15:14

"Інтернет тільки для обраних": У мережі розповіли, що відбувається в окупованому Рубіжному

Ольга Ранская | Всі новини автора
Рубіжне

Попри те, що в тимчасово окупованому Рубіжному частково підключені комунікації, місто фактично відрізане від цивілізованого світу через те, що немає сотового та інтернет-зв'язку.

Про це повідомляють місцеві мешканці в регіональних інтернет-спільнотах, передає Час Пік.

Як і в інших містах окупованого "трикутника" (Сєвєродонецьк, Лисичанськ), у Рубіжному вже місяць відсутній мобільний та інтернет-зв'язок. Окупанти ніяк не пояснюють цих дій, та, очевидно, через близькість до лінії фронту все ж таки побоюються за власне життя, тому і тримають місцевих жителів у заложниках інформаційного вакууму. Ніякого відновлення у місті не відбувається, навіть для показових сюжетів на пропагандистському ТВ.

"В місті є світло, вода, газ. Зв'язку "Лугаком" та інтернету для населення немає. Інтернет тільки для обраних. Працюють окремі магазини, ціни без суттєвих змін. Стало тихіше ніж було взимку, вихідних менше. Ніякого відновлення не відбувається -  люди щось роблять власними силами, роблять для себе. Коротше, все сумно", - повідомляють учасники чатів, яким вдалося додзвонитися рідним.

В тому, що Рубіжне фактично знищене, зізнаються навіть самі кремлівські пропагандисти. Так, відома путуністка Мар'яна Наумова визнає, що у місті нічого не відновлюється, незважаючи на гучні обіцянки.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк