13.04.2023, 11:52

"Будемо запитувати Путіна": люди у Луганську скаржаться на так звану "владу"

луганськ

Глава "ЛНР" Пасічник провів прямий ефір, щоб відповісти на запитання місцевих жителів. Проте він знову "нагодував" обіцянками, а деякі питання просто проігнорував. Зокрема, у тимчасово окупованому Луганську люди скаржаться на місцеву окупаційну владу через те, що їм не виплачують кошти. 

Про це стало відомо з Telegram-каналу "Луганщина Оперативна", передає Час Пік.

Повідомляється, що під час прямого ефіру глава "ЛНР" ігнорував питання мешканців щодо отримання компенсанції, тепер вони стверджують, що буцімто ставитимуть їх самому Путіну.

ля сімей загиблих не створені умови для оформлення виплат. Сім'ї з маленькими дітьми, що залишились без батька, повинні місяцями вибивати гроші, які має виплачувати держава. І вона цього не робить!" — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що під час цього ефіру ватажок так званої "ЛНР" Леонід Пасічник розповів, коли у людей з'явиться доступ до мобільного інтернету. Після спілкування з "главарем ЛНР" у місцевих "почекунів" піднявся настрій - їм знову пообіцяли "відродження та розквіт". Пасічник пообіцяв, що скоро в "республіці" розгорнеться будівництво, почнуться ремонти доріг, з'являться робочі місця, кожному жителю буде доступне якісне лікування у РФ тощо. Серед іншого, Пасічник заявив, що мобільний інтернет в "ЛНР" можуть увімкнути вже найближчим часом.

Читайте також: В одному з кафе Луганська спалахнув скандал через пісню Скрябіна

Призначено нового голову Луганської ОВА: що про нього відомо

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк