Величезні черги біля банку, зростаючі звалища, безробіття: що відбувається в окупованому Сєвєродонецьку

Сєвєродонецьк опинився в окупації у червні 2022 року. З того часу місто живе наче за часів Середньовіччя. Кожен новий день – випробування та мрії про нормальне людське життя.
На Луганщині росіяни активно готуються до наступу української армії. У регіоні окупанти будують оборонні споруди, посилюють режим та максимально обмежують поширення інформації про те, що відбувається на захоплених територіях, повідомляє Час Пік.
Окупанти щось "відновлюють" тільки у Сєвєродонецьку, де вибирають для цього виключно вцілілі будинки та роблять там "якісний" ремонт - міняють вікна та двері, попутно виносячи з квартир все, що сподобалося.
Потім у ці квартири вселяють російських військових та "гастролерів" із РФ та окупованих раніше міст Луганщини.
За інформацією Луганської обласної військової адміністрації, у Сєвєродонецьку на все місто функціонує лише одне відділення банку, яке працює не повний робочий день.
"Щодня там збираються черги у сотні людей. А отримують послуги одиниці. У сусідніх населених пунктах ситуація не краща. Аби вирішити свої проблеми, люди змушені їхати до Луганська. Але ж усім містом не вирушиш. Залишається чекати. Біля стін банку", - йдеться у повідомленні ЛОВА.
Окупанти вирішили максимально обмежити поширення інформації про події у Сєвєродонецьку. Людей, які намагаються зв'язатися з рідними по мобільному телефону, затримують "до з'ясування".
Про якісну медичну допомогу люди вже давно забули.
Місто оточене стихійним звалищем, яке розростається з кожним днем. Санітарна ситуація в місті погіршується.
Про ситуацію в окупованому Сєвєродонецьку розповіли керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк та голова Сєвєродонецької районної держадміністрації Роман Власенко в ефірі національного телемарафону.
Читайте також новини міста:
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |