23.05.2023, 15:40

"Можуть ламанутися у бік Лисичанська": окупанти стурбовані зростанням активності ЗСУ

Виктор Белый | Всі новини автора

Пропагандистські ресурси повідомляє про перекидання сил ЗСУ в районі Кремінної на Луганщині, і стурбовані зростанням активності українських військових в районі Лисичанська.

За повідомленням російських окупантів, "українські військові щодня перекидають із десяток нових бронегруп", передає Час Пік.

"Розвідка з'єднань ВДВ повідомляє про перекидання сил ЗСУ в районі Кремінної. Щодня помічають як мінімум з десяток нових бронегруп по 3-5 одиниць техніки з піхотою. Окопуються, маскують машини в лісі", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що "схожа ситуація спостерігається і в районі Білогорівки на іншому березі Сіверського Дінця".

"Активних наступальних дій ЗСУ поки не ведуть, але можуть спробувати ламанутися у бік Лисичанська. А можливо, цим маневром ВСУ хоче лише відтягнути частину наших сил з-під Артемівська (Бахмута)", - пишуть російські ресурси.

За даними Генштабу України, "на напрямку Лиман-Кремінна-Куп'янськ ситуація залишається важкою".

"Повторилися атаки біля Масютівки, ситуацію в якій DeepState характеризує як важку, туди, за даними проєкту, прибуло підкріплення з ув'язнених та загону "Шторм" (це нещодавно створені штурмові підрозділи в армії Росії)", - повідомили у Генштабі.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: "Прильоти майже кожен день": Свіжі новини з окупованого Лисичанська

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк