23.05.2023, 21:18

Гайдай спростував інформацію щодо відмови Казахстану бачити його послом у країні

гайдай

Екс-глава Луганської ОВА Сергій Гайдай спростував інформацію про те, що Казахстан не схвалив його призначення послом у країні через "непрофесіоналізм у дипломатії".

Відповідний коментар Гайдай дав "]]>Суспiльному]]>", передає Час Пiк.

"Це повна маячня. Річ у тому, що ніякої офіційної відмови немає. Це просто або вигадки "Дзеркала тижня", в чому я маю сумніви, бо навіщо їм це, або це просто замовна стаття, от і все. Мої документи там так і залишаються. Якщо агреман прийде, отже це погодження, якщо не прийде, тоді це тема для обговорень, або для заміни кандидата. Але поки що ніхто кандидата замінювати не планує і відмови немає", - сказав Гайдай.

Щодо термінів отримання агремана, Гайдай не відповів. За його словами, процес може бути як швидким, так і складним.

Гайдай також зазначив, що в Казахстані є певний російський вплив, і саме представники РФ заперечували проти його кандидатури.

"Там росіяни підключають дуже потужні адміністративні важелі для того, щоб тиснути на казахів і щоб вони не прийняли мене в якості посла, тому що я був керівником обласної адміністрації в Луганську, я працював на Закарпатті, я жив у Львові, жив у Києві, тобто я людина, яка знає фактичну інформацію, і там на місці зі мною буде важко сперечатися росіянам, і запроваджувати свої наративи", - додав Гайдай.

Нагадаємо, днем раніше видання "Дзеркало тижня" оприлюднило матеріал, у якому йдеться про те, що Казахстан відмовився бачити Гайдая на посаді посла в країні. Причина нібито полягає в тому, що він не є професійним дипломатом.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: