16.06.2023, 07:40

Це все, що залишилося від Льодового палацу спорту: як сьогодні виглядає знищений окупантами символ Сєвєродонецька - відео

Северодонецк

Льодовий палац спорту був одним із символів Сєвєродонецька. У мережі показали, що залишилося від найбільшої споруди такого типу в Україні після приходу "руського миру".

У Сєвєродонецьку з приходом "руського миру" від колишнього життя не залишилося нічого. Руїни та згарища, горе та смерть – ось усе, що з собою принесла російська орда, повідомляє Час Пік.

Цілеспрямовано ворожими обстрілами було знищено всі будівлі, які були легендами міста, якими пишалися та які любили сєвєродончани. Одна з таких споруд – Льодовий палац спорту, якому так і не судилося відзначити 50-річний ювілей.

Відкриття Льодового палацу спорту у Сєвєродонецьку відбулося 5 травня 1975 року. Сєвєродонецький Льодовий палац став найбільшою спорудою подібного типу в Україні та третьою в СРСР.

Тут проводилися змагання з хокею, волейболу, фігурного катання. Працювали спортивні секції з хокею та фігурного катання. Сюди приїжджали для участі у змаганнях спортсмени з усіх союзних республік СРСР, а також із Чехословаччини, Угорщини, Польщі, Німеччини, Італії, Канади, США, Греції, Ізраїлю.

У січні 1978 р. у Льодовому палаці спорту виступав із концертами Володимир Висоцький. Наприкінці 80-х та у 90-ті роки тут виступали всі зірки СРСР, а на концерти приїжджали з усіх куточків Луганщини та із сусідніх областей...

Як сьогодні виглядає один із символів Сєвєродонецька, можна побачити на відео, які з'явилися в мережі. Жахливі кадри. "Руський мир" у всій красі...

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться прем'єру нового епізоду анімаційного серіалу "Хробаки" під назвою "8 елемент". Серія присвячена великим надіям одного відомого всім царька, яким не судилося збутися.

Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк