"Там жити неможливо": Окуповану прифронтову Кремінну покидають люди
Обстановка в окупованому місті Кремінна Луганської області розжарюється. Місцеві жителі пишуть про наближення фронту, багато хто намагається залишити прифронтове місто.
На Луганщині тривають запеклі бої. Останнім часом інтенсивність боїв зростає. Люди, які втомилися жити в окупації й ті, хто боїться опинитися в зоні активних бойових дій, намагаються виїхати з окупованих прифронтових міст, повідомляє Час Пік.
Незважаючи на те, що окупаційна влада рапортує про "поліпшення життя" у прифронтових містах Луганщини, місцеві жителі повідомляють, що жити там стає дедалі страшніше.
По-перше, на "звільнених" територіях відбувається повне свавілля, а по-друге, стає небезпечно через наближення фронту.
Як пишуть місцеві жителі, їм уже наплювати на квартири та майно, що залишилося, яке вони намагалися вберегти під час окупації. Тепер вони мріють про одне - залишитися живими та поїхати подалі...
Люди зізнаються, що втомилися жити в "скотських умовах" та втомилися від війни. Повідомлення мешканців Кремінної передає Telegram-канал "REGION 13 ".
Про те, що в районі Кремінної йдуть важкі кровопролитні бої повідомляють й близькі іркутських та новосибірських мобілізованих. Вони благають Путіна про важку артилерію "для боротьби з іноземною технікою".
За словами українського військового журналіста Юрія Бутусова, матері та дружини російських солдатів розповідають про колосальні втрати через артилерійські обстріли у Кремінній.
"Рабська покірність як вона є. Замість того, щоб вимагати повернути чоловіків та синів додому, вони просять техніку та зброю...", - прокоментував відео Бутусов.
Як зазначив український журналіст Денис Казанський, після того як "вагнерівців" вивели з фронту, "затикати дірки довелося російськими мобиками, внаслідок чого пішов новий вал жалібних звернень від їхніх дружин та матерів", які називають своїх чоловіків "захисниками".
"Кого вони захищають і за що помрають за тисячі кілометрів від Новосибірська у чужій країні - ніхто виразно пояснити не може. Плачуть, стогнуть, виють, але усвідомити просту думку, що поки вони не втечуть з чужої країни, м'ясорубка триватиме, вони не в змозі", - пише Казанський.
Пропонуємо до перегляду:
Дивіться прем'єру четвертого епізоду анімаційного серіалу "Хробаки", який присвячено річниці визволення острова Зміїний, а також іншим вдалим “перегрупуванням”, “передислокаціям” та “жестам доброї волі” російських загарбників.
Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |