24.10.2023, 19:20

Під суд підуть шестеро педагогів з Луганщини, які працюють на окупантів

прокуратура луганщины

Під суд підуть шестеро педагогів з Луганської області, які навчають дітей за російськими стандартами та беруть участь у пропагандистських відео.

Про це ]]>повідомила]]> прокуратура Луганщини у Facebook, передає Час Пік.

Слідством встановлено, що після повномасштабного вторгнення РФ в Україну обвинувачені почали співпрацювати з противником. П'ятеро з них навесні 2022 року добровільно погодилися очолити перепідпорядковані окупаційній владі держави-агресора навчальні заклади. Це так звані "Верхнепокровська основна школа", "Лиманська середня школа", "Райгородська середня школа", НПК "Бахмутівська школа", "Рубіжанська середня школа №2".

Ще одна фігурантка - колишня вихователь ясел-саду, яка почала працювати на окупантів наприкінці серпня 2022 року. Вона обійняла посаду "заступника директора з навчально-виховної роботи" в незаконно створеному загарбниками навчальному закладі - НПК "Гречішкінська школа".

Обвинувачені організовували навчальний процес в українських навчальних закладах за стандартами держави-агресора та підручниками російського зразка. Крім того, вони брали участь у відеосюжетах для пропагандистських медіа.

Пропонуємо до перегляду:

"Гаага" - це десятий останній епізод анімаційного серіалу "Хробаки", присвячений невідворотності покарання для головного злочинця, де б він не ховався!

Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерс продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: Діти з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного безкоштовно можуть отримати ноутбуки та планшети: куди звертатися

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк