"Кажуть, не положено": Жителі Лисичанська та Сєвєродонецька не можуть отримати компенсацію за пошкоджене майно
Жителі міст так званого "трикутника" на Луганщині скаржаться, що не можуть домогтися від окупаційних властей обіцяної компенсації за втрачене майно.
Міста так званого "трикутника" на Луганщині сильно постраждали від обстрілів та під час бойових дій. Окупаційна влада відразу після "звільнення" обіцяла жителям Лисичанська, Рубіжного та Сєвєродонецька відновити міста та виплатити компенсацію за зруйноване житло та втрачене майно. Досі обіцяють, повідомляє Час Пік.
Місцеві "почекуни" та любителі "руського миру" вірили всьому, що обіцяли окупанти після захоплення Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного. Багато хто розраховував отримати хорошу компенсацію та вже планував перебратися до затишних квартир у менш постраждалі райони й облаштувати свій побут.
Проте минуло понад півтора роки, а люди досі намагаються вибити обіцяні гроші за зруйновані будинки та квартири.
Ті, кому "пощастило" більше – їхні квартири постраждали, але не перетворилися на руїни – безуспішно намагаються отримати компенсацію за пошкоджене майно. Однак, добитися отримання виплат буде складно.
Така ситуація склалася в окупованих Лисичанську та Сєвєродонецьку. Мешканці сусіднього Рубіжного також не побачили обіцяних виплат.
В одному з місцевих чатів люди скаржаться, що "влада" намагається зробити винними у всіх бідах самих господарів квартир. Хтось пише в обговореннях, що для окупантів "телевізор, комп'ютер та унітаз - не є предметами першої необхідності", а отже, і компенсація за них "не положена".
Справді, навіщо унітази у місті, якщо немає міської каналізації та далеко не скрізь є водопостачання? Для чого комп'ютери, якщо немає інтернету? Адже живуть росіяни десятиліттями без телевізорів, компьтерів та унітазів... Тепер жителів Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного привчатимуть жити в такому ж "руському мирі"...
Добірку обговорень з місцевого чату опублікував Telegram-канал "Трикутник ".
Пропонуємо до перегляду:
Цей епізод присвячений "золотим рукам" та чавунним головам "видатних" науковців країни-агресора, які днями й ночами втілюють у життя "передові технології" розпилу грошей.
Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерс продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.
Наступний епізод анімаційного серіалу "Хробаки" розповідає про незламну боротьбу “бойових” комарів, бліх та гусаків з російськими загарбниками. Ви побачите всю правду без купюр про те, як “біомутанти” під керівництвом розвідки України взяли під повний контроль все, що відбувається на Росії, а її громадяни навіть не підозрюють про це…
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |