22.01.2024, 19:25

Лисичанам - трохи мотивації від котиків: отримайте свій заряд позитиву з лапок до рук

котики мотивация

Незважаючи на складні життєві обставини, перебування далеко від дому, війну, слід намагатися зберегти позитивний настрій. Адже головне - не опускати руки!

Час Пік допоможе підняти настрій та подарує трохи милої мотивації для мешканців Лисичанська та всіх, хто у пошуках позитиву вирішив познайомитися з нашими мотиваційними котиками.

Сьогодні понеділок, а початок будь-якого тижня потребує додаткової позитивної енергії.

Щоб отримати свою порцію мотивації, досить просто натиснути на кружальце, яке знаходиться в лапках у мотиваційних котиків. У відповідь ви отримаєте текст, який допоможе налаштуватися на добрі думки та прожити цей тиждень або якийсь складний період з легкістю. Найголовнішою буде мотивація в лапках того котика, якого ви оберете першим. Намагайтеся думати про це або інші хороші речі, які спадуть на думку, весь тиждень.

Часто саме позитивний настрій та бачення ситуації під новим кутом сприяють зростанню у будь-якій зі сфер. Можливо, поради наших котиків допоможуть саме у вашому випадку або, як мінімум, піднімуть вам настрій. І запам'ятайте раз і назавжди - життя продовжується, все йде на краще!

Читайте також: У Лисичанську та Сєвєродонецьку так їли? Як приготувати відому страву Луганщини з "секретним" інгредієнтом

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк