14.02.2024, 22:54

"Мої колеги з відрядження мають зарплату вдвічі більшу": У мережі повідомили про нерівні умови праці в Сєвєродонецьку

Марина Гончар | Всі новини автора
крыша

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області на тлі "будівництва" і "реконструкції" багатоповерхових будинків, що триває, з'явилися суперечливі відгуки. Російські "ремонтні бригади", залучені до відновлення дахів, стали об'єктом обговорення через низьку якість робіт.

Також у мережі з'явилася інформація про цікавий розподіл зарплати за проведені роботи, передає Час Пік.

За інформацією, що надійшла із сепаратистських чатів, російські фахівці розпочали ремонт дахів трьох великих будівель. Однак, згідно з оприлюдненими фото, якість виконаних робіт залишає бажати кращого...

Окрім російських "фахівців" на будмайданчик залучають і місцевих робітників. Але за словами мешканців, є помітне "але" – зарплата для місцевих працівників у два рази менша, ніж у приїжджих гастарбайтерів.

В одному із сепаратистських чатів місцеві обговорюють ситуацію, що склалася:

"Це правда, вони і хапнули одразу три великі будинки і набрали фахівців з місцевих, платити можна вдвічі менше і зарплату затримують ПОСТІЙНО",

"Три наші будинки ремонтують три різних фірми. Дах 15 будинку робила запрошена бригада і за хороші гроші. Місцевим дійсно платять менше і це на всіх фірмах!!! Чому? Не знаю. Але відчула на своїй шкурі. Мої колеги, що з відрядження, мають зп у два рази більше, ніж я", — пишуть користувачі мережі.

Таким чином, питання якості ремонту та нерівні умови праці стають предметом обговорення серед місцевих жителів, наголошуючи на несправедливості та неефективності подібної "практики".

У публікації використано інформацію з ТГ-каналу "]]>Северодонецкий чат Telesever]]>".

Читайте також: Окупанти на сході України посилюють ідеологічний тиск та обшуки напередодні "виборів" Путіна

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк