21.02.2024, 14:11

На окупованій Луганщині планують провести дострокове голосування на "виборах Путіна"

На оккупированной Луганщине планируют провести досрочное голосование на "выборах Путина"

На захопленій території Луганщини, у так званій "ЛНР", окупанти планують провести дострокове голосування на "виборах Путіна". В окупованому регіоні триває подомовий обхід.

Ще до відкриття "виборчих дільниць" у т.зв. "ЛНР" буде організовано дострокове голосування на "виборах Путіна". Про це ]]>повідомив ]]>голова Луганської ОВА Артем Лисогор, передає Час Пік.

"Ще до відкриття виборчих дільниць у так званій "ЛНР" буде організовано дострокове голосування. Воно відбудеться із 11 по 14 березня.

Окупанти планують завітати до квартир та будинків луганчан, які проживають у місцях, віддалених від приміщень для волевиявлення. Або не проживають там взагалі. Однак проголосувати за них треба.

А також у населених пунктах, сполучення з якими ускладнене. На думку організаторів, виїхати звідти складно, а от доїхати туди – цілком реально", - написав Лисогор.

Як повідомляє ]]>Центр національного спротиву]]>, росіяни намагаються легітимізувати псевдовибори на тимчасово окупованих територіях.

"Головною причиною рейдів, які окупанти проводять на ТОТ заздалегідь до "виборів", стали зроблені висновки з проведення місцевого фейкового голосування у вересні 2023 року. Тоді мешканці тимчасово окупованих територій  масово саботували псевдовибори: не відкривали двері, ігнорували відвідування дільниць тощо. Відтак окупанти вирішили провести рейди заздалегідь, аби зафіксувати будинки та квартири, де проживають люди. 

Наразі так звані "члени виборчих комісій РФ"  роблять обхід людей. Вони збирають інформацію та агітують за участь у російських президентських “виборах”. Вони ведуть незаконну аудіо- чи відеофіксацію розмови. Під запис розпитують мешканців про те, чи будуть ті "голосувати", чи знають, коли вибори", - йдеться в повідомленні ЦНС.

Нагадаємо, на території "ЛНР" скасували дистанційне електронне голосування на виборах.

Читайте також: "Інформація повністю конфіденційна": У лікарні Лісичанська пропонують знижки на послуги та препарати в обмін на "голос за Путіна"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк