02.04.2024, 09:55

На окупованій Луганщині нараховуватимуть пеню за несплату комунальних послуг: що відомо

нет воды

Окупаційна "влада" Луганської області вигадала, як ще можна випатрати кишені людей. Тепер за прострочені платежі за комунальні послуги нараховуватиметься пеня.

"Луганськвода" попереджає абонентів про зміни - з 1 квітня здійснюватиметься нарахування пені за послуги водопостачання та водовідведення у разі прострочення платежу більш ніж на 1 місяць, передає Час Пік.

Для погашення заборгованості абоненти матимуть 30 днів. Через 30 днів за кожен наступний день почне рости пеня. Точна сума пені не вказується, але ймовірно вона може варіювати, оскільки йдеться не про фіксовані суми, а про "1/130 ставки рефінансування Центробанку РФ".

Варто зазначити, що у низці населених пунктів Луганської області води немає вже майже два роки. Наприклад, у Лисичанську водопостачання так ніхто й не почав відновлювати. Як буде нараховуватись оплата у таких випадках - невідомо. Але швидше за все людей також зобов'яжуть за щось платити. У мережі вже неодноразово з'являлася інформація про те, які платіжки приходять мешканцям окупованого Сєвєродонецька за послуги, які не надаються.

У публікації були використані матеріали Telegram-каналу "]]>По Северу]]>".

Читайте також: Тонуть, але не у воді: Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне охопило "повальне" лихо

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк