13.04.2024, 11:17

Обстановка на східному фронті останніми днями суттєво загострилася: Сирський повідомив про деталі

Оксана Мовчан | Всі новини автора
йфячіц

Останніми днями ситуація на східному фронті загострилася. Окупанти активізували штурми й використовують техніку для атак.

Про це повідомляє головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у ]]>Telegram]]>, передає Час Пік.

Ворог активно атакує наші позиції на Лиманському, Бахмутському напрямках штурмовими групами при підтримці бронетехніки. На Покровському напрямку намагається прорвати нашу оборону використовуючи десятки танків та БМП.

За його словами, суха погода сприяє використанню броньованої техніки на фронті. Погода зробила танкодоступною більшу частину відкритих ділянок.

"Незважаючи на значні втрати, противник нарощує зусилля шляхом застосування нових підрозділів на бронетехніці, завдяки чому періодично добивається тактичного успіху", - наголосив головнокомандувач.

Сирський відправився у зону бойових дій, заслухав висновки про характер дій противника. Були прийняті рішення, спрямовані на посилення найбільш проблемних ділянок оборони засобами РЕБ та ППО. Також поповнені запаси дронів всіх типів, протитанкових ракет, переміщені додаткові резерви сил та засобів.

Як зазначив Сирський, знову постало питання досягнення технічної переваги над противником у високотехнологічних видах зброї.

"Другою серйозною проблемою є підвищення якості підготовки військовослужбовців, насамперед піхотних підрозділів для того, щоб вони могли максимально використовувати усі можливості бойової техніки та західного озброєння", - вважає головком.

Розв'язання цих проблем поклали на командування Сухопутних військ.

Під час своєї поїздки Сирський також вручив нагороди воїнам.

В особистому спілкуванні з військовослужбовцями обговорили поточну ситуацію, а також шляхи вирішення всіх проблемних питань.

Читайте також:

На окупованій Луганщині з українських освітян за прискореною програмою "ліплять" вчителів російської мови

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк