17.04.2024, 13:58

На територію окупованого Донбасу завезли чергову партію російських лікарів

Иллюстративное фото / Открытый источник

На окупованій території Донбасу спостерігається кадровий дефіцит у лікувальних закладах. Щоб хоч якось вирішити цю проблему, окупанти завозять лікарів із РФ.

Зокрема, окупанти привезли лікарів із Тюмені та Санкт-Петербурга до захопленого Маріуполя. Про це повідомляє ]]>Центр національного спротиву]]>, передає Час Пік.

Як зазначили у ЦНС, той факт, що росіянам доводиться завозити на окуповану територію лікарів-гастролерів, є "найкращою "ілюстрацією підтримки" окупації з боку місцевого населення тимчасово окупованих територій".

"Гастролери прибули з Тюмені та Санкт-Петербурга. Їх завданням буде не лише праця у цивільних лікарнях, але й чергування у шпиталях.

Також саме ці лікарі будуть проводити огляди школярів з подальшим визначенням дітей, яких відправляють до таборів у РФ. Частину дітей потім не повертають назад під різними приводами", - йдеться у повідомленні ЦНС.

Нагадаємо, на окупованій території Донбасу з новою силою продовжується депортація українців. Мешканців окупованих територій Донецької та Луганської областей під різними приводами вивозять зі "звільненого" регіону. Кремль планує замінити населення захопленого Донбасу, для цього масово завозить туди росіян. Саме для розселення "понаїхавших" окупанти "віджимають" житло у місцевого населення.

Читайте також: "Іноземці" у своїй країні: Кому з мешканців Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного загрожує депортація

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк