21.04.2024, 10:28

Знищена Попасна: з'явилися свіжі фото з міста

попасная

Важко повірити, що у тимчасово окупованій Попасній Луганській області колись було життя. Місто практично повністю зруйноване. Про відновлення росіяни навіть не думають.

У мережі показали нові фото із Попасної, передає Час Пік.

Від багатоповерхових будинків залишилися лише кістяки, завали майже два роки так і залишаються лежати - ніхто їх не розбирає. Розбиті та згорілі автомобілі продовжують іржавіти на вулицях, деякі вулиці перегороджені. У місті є попередження про міни.

Людей на вулицях немає. Ті десятки людей, які залишилися у місті, живуть без будь-яких комунікацій та зв'язку із зовнішнім світом. Попасна фактично стерта з карти російським вторгненням. За час окупації ситуація не змінилася.

Нагадаємо, на початку квітня з'явилася інформація про те, що ]]>Попасну закрито на в'їзд та виїзд]]> у зв'язку з "оперативною обстановкою". Пересуватися можуть лише ті, хто постійно мешкає у місті. Втім, російські "туристи" допускаються до руїн, щоб зробити фото для своїх соціальних мереж.

У публікації було використано матеріали Telegram-каналу "]]>Трикутник]]>".

Читайте також: "Ви хочете людей пограбувати?": у жителів Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного забирають квартири та будинки за новим "законом"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк