23.04.2024, 08:14

"Бавовна" у Маріуполі: окупанти намагаються приховати "прильот" та втрати

"Бавовна" в Мариуполе

У лівобережному районі окупованого Маріуполя Донецької області ввечері 22 квітня виникла масштабна пожежа. За попередніми даними, "прилетіло" по розташуванню російських вояків та військової техніки, хоча окупанти заперечують цю інформацію.

Про сильну пожежу у лівобережному районі Маріуполя ввечері 22 квітня повідомили місцеві Telegram-канали. Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко зазначив, що злива та грім не мають жодного відношення до пожежі, повідомляє Час Пік.

"Доповідаю. Нічого кращо за версію "горит камиш" не вигадали. При тому що в місті пожежі ані очерету, ані річки, ані блд калюжи з жабою. Навіть фонтану нема...", - ]]>написав ]]>Андрющенко в Telegram.

Пізніше він зазначив, що за інформацією Маріупольського Спротиву, з місця "прильоту" у Лівобережному районі після пожежі вивезли поранених на трьох вантажівках "Урал".

"Це означає або важкі (яких не приймають в маріупольському шпиталі), або запакетовані. Що теж непогано.

По техники та наслідкам пожежи деталі пізніш.

Окупанти в свою чергу з метою "замовчати" повідомили про тушіння пожежи в Кальміуському районі. На підтвердження версії "горел камыш". Одна проблема - прліт і пожажа відбувались в Лівобережному районі, щонайменш в 11 км від місця, зазначеного пропагандистами. Кому та нащо годувати таким інфолайном - питання. Чи, скоріш, відповідь", - ]]>написав ]]>Андрющенко в Telegram.

оккупированный Мариуполь оккупированный Мариуполь

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк