13.05.2024, 07:42

Удар по ресторану "Paradise" в окупованому Донецьку: ліквідовано офіцерів ГРУ РФ

Удар по ресторану "Paradise" в оккупированном Донецке

По ресторану "Paradise" в окупованому Донецьку 11 травня було завдано ракетного удару. Стали відомі наслідки "бавовни".

В окупованому Донецьку 11 травня прогриміли вибухи недалеко від місця збору учасників автопробігу, які вирішили відзначити 10-ту річницю утворення т.зв. "ДНР". В результаті ракетного удару було зруйновано ресторан "Paradise", повідомляє Час Пік.

Як ]]>заявив ]]>гауляйтер "республіки" Денис Пушилін, "одна з американських ракет HIMARS влучила у ресторан". Крім самого ресторану, удари припали по покинутій будівлі та автозаправній станції.

За словами Пушиліна, в результаті прямого влучання по ресторану "Paradise" загинуло три цивільні особи: жінка (робітник ресторану) та двоє чоловіків (відвідувачі). Відомо також принаймні про вісьмох постраждалих, серед яких 12-річна дівчинка. У всіх - поранення легкого та середнього ступеня тяжкості.

Проте, анонімний Telegram-канал "Досье Шпиона" ]]>повідомляє]]>, що вже ідентифіковано трупи чотирьох російських офіцерів, які загинули внаслідок удару по ресторану "Paradise" 11 травня в окупованому Донецьку. Зазначається, що поки невідомо, чи були загиблі офіцери серед учасників автопробігу чи випадковими відвідувачами ресторану.

За ]]>інформацією]]> "Досье Шпиона", ідентифіковано тіла чотирьох офіцерів РФ. Двоє з них – з поки що не встановлених в/ч. Ще двоє – з одного з підрозділів 346-ї окремої бригади спеціального призначення ГУ ГШ (в/ч 92154, Сенеж), а саме:

  • Васюков Андрій Юрійович, майор (ГУ ГШ);
  • Здаранков Олексій Юрійович, капітан (ГУ ГШ);
  • Тюрін Владислав Миколайович, капітан;
  • Хасанов Марат Тимурович, ст. лейтенант.

Показово, що Пушилін та російські ЗМІ повідомляють лише про загибель цивільних осіб й жодним словом не обмовилися про загибель російських військових. Втім, як завжди...

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк