15.05.2024, 13:16

Окупанти створили новий підручник з історії "ЛНР" з розділом про "СВО" для "зомбування" дітей на захопленій території

Презентация учебника / Скриншот видео

В окупованому Луганську відбулася презентація нового тритомного підручника "Історія нашого краю". Планується, що підручник вже з 1 вересня 2024 року надійде до шкіл "ЛНР".

У Луганському краєзнавчому музеї 14 травня відбулася ]]>презентація ]]>тритомного підручника з історії рідного краю для учнів 5-7-х класів. Окрім іншого, школярам планують розповідати "правдиві історії" про псевдореферендум та т.зв. "спеціальну воєнну операцію", повідомляє Час Пік.

"У Луганську представили макет тритомного підручника з історії так званої "ЛНР" для учнів 5-7 класів. Обіцяють, що він з'явиться у школах на початку нового навчального року. Видання має охопити різні періоди регіональної історії. Як наголошують автори – "Із найдавніших часів до сьогодення".

Із 1 вересня росіянами будуть впроваджені зміни до викладання курсу історії, згідно з якими на території окупованої Луганщини до обов’язкового вивчення додається розділ із історії "ЛНР"
, - ]]>йдеться ]]>у повідомленні Луганської ОВА.

Як заявили у т.зв. "Міносвіти ЛНР", новий підручник "розповідає про Луганщину з найдавніших часів - 150 тис. років тому й до сьогодення". Але особливу увагу було приділено темам, які "демонструють тісний зв'язок Росії та Донбасу" і тому, "що відбувається на території республіки сьогодні". Страшно навіть уявити, яку "правду" вбиватимуть у голови підростаючого покоління.

Як зазначили у т.зв. "Міносвіти ЛНР", з 1 вересня історія рідного краю вводиться в 5-7-х кл. за дорученням Путіна. Для друку нового підручника "ЛНР" отримає спеціальну субсидію від Міносвіти РФ.

Читайте також: На ТОТ видають "зелену карту": чи потрібен такий документ мешканцям Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк