15.05.2024, 20:00

Як зараз виглядає Кремінський ліс: у мережі з'явилися жахливі відео

Марина Гончар | Всі новини автора
ліс

У мережі з’явилися моторошні кадри Кремінського лісу, розташованого в Луганській області. Колись величний і пишний ліс, який приваблював туристів та мешканців своєю красою, тепер перетворився на поле зі стовбурами від дерев. Це місце, що раніше було наповнене життям і зеленню, зараз виглядає як випалена пустка.

Відповідні відео оприлюднені у регіональних ТГ-каналах, передає Час Пік.

На кадрах видно, як великий ліс, колись сповнений життям, перетворився на понівечене поле з обгорілими деревами. Стовбури без гілок стоять мовчазними свідками жахливих подій, що кояться там. Важко уявити, що колись тут росли високі сосни, які дарували прохолоду і чисте повітря.

Окупанти, які захопили цей регіон, опублікували відео з того ж лісу, де видно руїни колишнього санаторію. Там немає нічого, окрім величезних куп горілого заліза. Санаторій, який раніше приймав гостей для відновлення сил, зараз став своєрідним "санаторієм" для мертвих окупантів, що загинули на українській землі.

Ці жахливі відео викликають сум і обурення. Важко навіть уявити, скільки часу знадобиться для того, щоб відновити ліс до його колишньої краси. Відновлення природи — процес тривалий і складний. Навіть якщо негайно розпочати роботи з висадки нових дерев, знадобляться десятки років, щоб ліс знову став пишним і зеленим...

Раніше повідомлялося, що пожежа, яка розпочалась ще 5 травня розгорілася сильніше. Сьогодні супутники реєструють осередки вогню вже в Метьолкіному. Є загроза поширення пожежі в напрямку ЖК "Камелот" тимчасово окупованого Сєвєродонецька Луганської області.

Читайте також: З окупованого Луганська запустили поїзд до сусідньої "республіки"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк