26.05.2024, 12:29

Окупанти анонсували запуск додаткових пасажирських маршрутів з "ЛНР" та "ДНР" до міст РФ

Оккупанты анонсировали запуск дополнительных пассажирских маршрутов из "ЛНР" и "ДНР" в города РФ

Окупанти заявили про запуск додаткових пасажирських маршрутів, які зв'яжуть так звані "ЛНР" та "ДНР" з російськими містами.

Тринадцять додаткових міжрегіональних маршрутів пасажирського автомобільного транспорту встановлено на території "ЛНР" та "ДНР". Про це заявили у Мінтрансі РФ, передає Час Пік.

У відомстві зазначили, що з РФ з'єднають населені пункти "ЛНР" десять додаткових маршрутів, ще три - з'єднають з російськими містами населені пункти "ДНР".

Планується, що з окупованої Луганщини можна буде доїхати до Волгограда, у Митищі, Ростов-на-Дону та Москву, а з "ДНР" додатково запустять маршрути до Махачкали та Москви.

Згідно з постановою Мінтрансу РФ, всі ці маршрути почнуть курсувати не пізніше 6 серпня.

Як зазначили у відомстві, всього у реєстрі міжрегіональних маршрутів регулярних перевезень зареєстровано 114 маршрутів, що проходять через "ДНР" та 245 маршрутів - через т.зв. "ЛНР".

Варто зазначити, що Кремль робить усе, щоб у місцевого населення з'явилося бажання залишити "звільнену" територію та перебратися до РФ. Для цього людей під різними приводами вивозять до Росії. Місце тих, хто виїхав, швидко займуть "понаїхавші" з РФ. 

Читайте також: "Тут буде місто-сад?": Чому окупанти заговорили про повноцінне відновлення Лисичанська

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк