27.05.2024, 12:09

"Щодня прильоти та нові руйнування": у мережі розповіли про ситуацію у Кремінній

в сети рассказали о ситуации в Кременной

У мережі з'явилася свіжа інформація щодо ситуації в окупованому місті Кремінна на Луганщині. Судячи з розповідей місцевих жителів, у місті "неспокійно" та "прильоти" фіксують щодня.

Незважаючи на те, що російські пропагандисти щодня розповідають про те, що лінія фронту на Луганщині змінюється й російські війська все далі відсувають ЗСУ від прифронтових міст, місцеві жителі повідомляють про загострення ситуації, повідомляє Час Пік.

Зокрема, мешканці Кремінної повідомляють, що з початку травня у місті "неспокійно". Щодня у місті фіксують "прильоти" та нові руйнування. При цьому росіяни продовжують якісь заплановані ремонтні роботи та відновлювальні після "прильотів"...

У місті працюють і магазини, і ринки, тільки люди намагаються рідше виходити з дому. У місті проблеми з мобільним зв'язком, а дротовим телефонним зв'язком забезпечити людей поки не виходить...

У публікації використано інформацію з Telegram-каналу "]]>Трикутник]]>".

Тим часом, незважаючи на напружену ситуацію на Луганщині, запеклі бої та нові "прильоти", окупанти заговорили про повноцінне відновлення Лисичанська. Як заявили "визволителі", з'явилася можливість повністю "відродити" місто.

в сети рассказали о ситуации в Кременной

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк