27.05.2024, 17:19

Одних відправили на відпочинок, інших на реабілітацію: Окупанти "розподілили" дітей Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного

Віктор Білий | Всі новини автора

Окупаційна "влада" "розподілила" дітей т.зв. "трикутника" Луганської області. Школярів із Лисичанська та Рубіжного відправили на море, а дітей із Сєвєродонецька – на реабілітацію.

Про це пишуть пропагандистські ресурси, повідомляє Час Пік.

"229 школярів з Лисичанська та Рубіжного разом із 24 педагогами вирушили на 2 тижні на чорноморське узбережжя, у кримському центрі "Сәләт - Ак Барс" у селищі Форос під Ялтою. Організатори обіцяють докласти максимум зусиль, щоб відпочинок дітей пройшов на високому рівні та запам'ятався враженнями", - йдеться у повідомленні.

"Група сєвєродонецьких дітей вирушила на реабілітацію в Підмосковний медичний центр "Клязьма". На реабілітацію вирушила група з 9 дітей та 5 дорослих. У санаторії на них чекають обстеження та спеціально підібрані санаторні курси оздоровлення, а також розважальні програми та конкурси", - пишуть окупанти.

Також у місцевих пабліках пишуть, що у південних районах Лисичанська, нібито, "дали воду":

"Воду дали в південних районах, на ГТВ дали, відзвітували "наверх", що вода в місті є... І все... А те, що пів міста без води, там, "нагорі" і не знають".

Раніше окупаційна влада Лисичанська заявляла, що вода жителям міста надійде у 2035 році, при цьому окупанти заговорили про повноцінне відновлення Лисичанська.

Читайте також:

Окупанти оприлюднили новий список квартир у Лисичанську, які готуються до "віджиму"

З червня ВПО з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного зможуть економити на оренді житла: новий вид допомоги для переселенців

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк