28.05.2024, 14:21

У мережі з'явилися травневі кадри з Сєвєродонецька, які не покажуть окупанти 

Оксана Мовчан | Всі новини автора
аппарпр

У тимчасово "звільненому" Сєвєродонецьку Луганської області триває так зване "відновлення", але до об'єктива камери іноді потрапляють правдиві фото з окупації.

Світлини оприлюднили у мережі, передає Час Пік.

"Окупований Сєвєродонецьк, кінець травня 2024 року. На вулицях в цій частині міста безлюдно, там не проводять показові відновлювальні роботи та не знімають фейкові репортажі для російського телебачення. Дитячі майданчики, на яких ще три роки тому лунав сміх малечі, поросли травою", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що за словами місцевого жителя - "місто живе своїм життям". Все настільки "добре", що навіть "подейкують про перевод у жовту зону". З поганого - це пожежі, які ніхто не збирається гасити.

Як відрапортували російські пропагандисти, Фонд "Ридовка Помогает!" привітав жителів Сєвєродонецька із Днем міста. Біля "Дитячого світу" встановили намет, в якому людей розважала ведуча та підгодовували волонтери. Як заявили "благодійники", кожен охочий зміг пообідати, випити чаю із солодощами, отримати солодкий подарунок та отримати сувенір у вигляді магнітика.

У публікації використано інформацію з ТГ- каналу ]]>"ТРИБУН | СХІД".]]>

Читайте також:

"Вишкіл на великороса": діти Луганщини проходитимуть перевиховання у кремлівських таборах

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк