30.05.2024, 13:48

В окупованому Маріуполі партизани ліквідували ще 4 окупантів: інцидент намагаються приховати

В оккупированном Мариуполе партизаны ликвидировали еще 4 оккупантов

На окупованих територіях Донбасу партизани продовжують ліквідацію окупантів та колаборантів. Російські окупанти намагаються приховати наслідки багатьох успішних операцій українських партизан.

Стало відомо про чергову успішну спецоперацію партизанів в окупованому Маріуполі Донецької області. Як ]]>повідомляє ]]>"АТЕШ" (воєнний партизанський рух на територіях України, окупованих Росією, а також на території РФ), окупанти намагаються приховати інформацію про те, що сталося, передає Час Пік.

"Через депресію на тлі великих втрат та постійного страху прильоту, окупанти почали ще більш старанно вживати алкогольні напої, переважно місцевого виробництва, які їм передають як "гуманітарну допомогу". Завдяки їхній любові до горілки, нам вдалося скоротити чисельність рашистів у місті на 4 особи, включаючи кількох офіцерів...

Агенти "АТЕШ" спільно з "Маріуполь.Спротив" продовжують очищати місто від рашистів. Ніхто не сховається й не втече", - йдеться у повідомленні.

Як зазначає "АТЕШ", смертельне отруєння сталося у т.зв. "Приморському районному відділенні Маріупольського ГУ МВС ДНР" але окупанти намагаються приховати інформацію про те, що сталося.

Варто зазначити, що це далеко не перший випадок, коли на окупованих територіях російські військові та колаборанти труяться їжею та алкогольними напоями. Жодні попередження від російського командування не діють, окупанти продовжують "знімати стрес", влаштовуючи п'янки. Після гулянок виживають не всі...

Нагадаємо, на окупованих територіях почали видавати "зелені карти". Що це за документ "зелена карта" і кому його потрібно отримати, читайте у нашому матеріалі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк