31.05.2024, 21:58

Росіяни посилюють захист залізниць на окупованих територіях: у ЦНС розповіли чому

Марина Гончар | Всі новини автора
цнс

Російські окупанти активно посилюють захист залізничної інфраструктури на окупованих територіях через постійні загрози диверсій. Згідно з останніми звітами, ворожі сили вживають додаткові заходи безпеки та встановлюють засоби відеоспостереження вздовж залізничних шляхів, зокрема на Півдні України.

Про це сьогодні повідомили у пресслужбі Ц]]>ентру національного спротиву]]>, передає Час Пік.

Ці заходи спрямовані на посилення захисту інфраструктури від потенційних загроз, зокрема від диверсійних актів. Навіть у технічному секторі встановлено постійне чергування "оперативників" для забезпечення безпеки та оперативного реагування на будь-які події.

На залізничних станціях введено посилений режим несення служби, з особливою увагою до контролю фото та відеозаписів, щоб виявити будь-які підозрілі об'єкти або дії. Також проводиться перевірка як вантажних, так і пасажирських потягів на предмет можливих загроз.

Українське підпілля на окупованих територіях демонструє активний спротив ворожим діям. Є інформація про численні акти диверсій, включаючи підірвання вантажних потягів, що перевозили різноманітний вантаж, включаючи руду, зерно та пошкоджену техніку, вивезену з окупованих територій України.

Читайте також: Сірі та спустошені вулиці: У мережі з'явилися свіжі фотографії з окупованого Сєвєродонецька

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк