31.05.2024, 22:17

Київ готується до складної зими: мер міста оголосив про масштабні підготовки енергетичної системи

Марина Гончар | Всі новини автора
кличко

У світлі попереджень про можливу складність енергетичної ситуації в майбутній зимовий період, мер Києва Віталій Кличко оголосив про масштабні заходи підготовки міста до найважчих погодних умов.

Про це він повідомив в ефірі телемарафону, передає Час Пік.

"Зараз триває найбільш динамічна фаза підготовки в Києві", - заявив мер міста, відзначаючи важливість попередньої роботи перед надходженням холодів. Одним із ключових етапів цього процесу є випробування теплових мереж, яке розпочалося 16 травня.

"Це є необхідною частиною нашої підготовки, і вже минулої зими вони показали себе на практиці. Рівень аварійності в опальний період зменшився на 15%. Це достатньо великі цифри", - підкреслив Кличко.

Тестування міцності мереж включає вимкнення гарячої води для споживачів. Мер Києва наголосив на необхідності інформувати мешканців про ці заходи та сподівається на їх розуміння та підтримку.

Масштабна підготовка до зими включає також ряд інших заходів, спрямованих на забезпечення ефективного та безперебійного функціонування енергетичної системи міста під час найважчих погодних умов. Київ активно працює над забезпеченням комфорту та безпеки своїх мешканців у найближчому майбутньому.

Читайте також: Росіяни посилюють захист залізниць на окупованих територіях: у ЦНС розповіли чому

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк