01.06.2024, 15:59

ЗСУ знищили ворожу колону в районі Лисичанського НПЗ - відео

ВСУ уничтожили вражескую колонну в районе Лисичанского НПЗ

У мережі з'явилося відео бою, який сталося на Луганщині. Українські військові знищили ворожу колону поблизу Лисичанського НПЗ.

На Луганщині тривають запеклі бої. Незважаючи на всі спроби прорвати оборону, удари по українських позиціях, щоденні атаки та величезні втрати російські війська так і не можуть вийти на адміністративні кордони Луганської області, повідомляє Час Пік.

Російські військові відгребають по повній не лише на лінії зіткнення, вони вже не почуваються в безпеці навіть у тилу на окупованій території.

У мережі з'явилося відео блискучої військової операції українських військових, які розтрощили ворожу колону. Повідомляється, що бій стався недалеко від населених пунктів Золотарівка Луганської області та Сіверська Донецької області в районі Лисичанського НПЗ, звідки й висунулася ворожа колона.

Кадрами бою поділився Telegram-канал "]]>ЛУГАНЩИНА ОПЕРАТИВНА]]>"

"Батальйон К-2, який є частиною 54-ої бригади, заганяє противника, який виїхав з Лисичанського НПЗ, на мінне поле біля села Золотарівка в районі Сіверська та розбиває ворожу колону "комбінованим вогневим впливом", - йдеться у повідомленні.

Довідково: Батальйон К2 – другий лінійний механізований батальйон 54 ОМБр. Спочатку був сформований як розвідувальна рота бригади, а згодом розширений до 2-го механізованого батальйону.

54-а окрема механізована бригада імені гетьмана Івана Мазепи - механізоване з'єднання Сухопутних військ ЗСУ. Підпорядкована Оперативному командуванню "Схід". Бригада носить ім'я Івана Мазепи — українського військового, політичного і державного діяча, гетьмана Війська Запорозького.

Читайте також: В "ЛНР" намічено "велике будівництво": скільки нових багатоповерхівок з'явиться у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному для "понаїхавших"?

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк