02.06.2024, 21:12

В окупованому Лисичанську для дітей влаштували "велике" свято до Дня захисту дітей

В оккупированном Лисичанске для детей устроили "большой" праздник к Дню защиты детей

Росіяни похвалилися святом, яке влаштували для дітей у "звільненому" Лисичанську. Звичайно ж, було знято сюжет для російських новин, у якому показали вдячних лисичан.

В окупованому Лисичанську "визволителі" подарували дітям "велике" свято до Дня захисту дітей. І знову "красиві" сюжети та гучні слова про допомогу, захист, турботу та звільнення, повідомляє Час Пік.

Як повідомляють російські пропагандисти, в День захисту дітей фонд "Ридовка Помогает!" разом із соцвідділом Козельської єпархії організували "свято для підлітків з Лисичанська".

Дітям привезли тенісний стіл, волейбольну сітку, м'яч, набір для гри в бадмінтон та батут на одну людину. Все це щедрі "благодійники" обіцяли не забирати після свята... Крім того, дітям роздали м'які іграшки, російські книжки та фломастери, а також накрили "солодкий стіл".

Дивлячись на це "велике" свято так і хочеться відзначити "величезні натовпи" щасливих дітей... Вкравши у дітей дитинство тепер окупанти знімають сюжети про те, як підсолодили їхнє життя склянкою лимонаду та морозивом...

В оккупированном Лисичанске для детей устроили "большой" праздник В оккупированном Лисичанске для детей устроили "большой" праздник В оккупированном Лисичанске для детей устроили "большой" праздник В оккупированном Лисичанске для детей устроили "большой" праздник В оккупированном Лисичанске для детей устроили "большой" праздник В оккупированном Лисичанске для детей устроили "большой" праздник

Читайте також: "Ощасливлення" народу триває, або Як окупанти завалюють Лисичанськ "крутими" подарунками

Читайте ще: "Тут буде місто-сад?": Чому окупанти заговорили про повноцінне відновлення Лисичанська

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк