05.06.2024, 20:17

"Обстріли Невського майже не припиняються": окупанти знищили будинок жінки, яку вдалося напередодні евакуювати - фото

Оксана Мовчан | Всі новини автора
прорлорлдлод

За добу після того, як власниця будинку виїхала у більш безпечне місце з деокупованого селища Невське, що на Луганщині, в нього влучила керована авіабомба.

Про це повідомляє очільник Луганщини у ]]>Telegram]]>, передає Час Пік.

"Учора з Невського евакуювали 62-річну жінку – сьогодні її будинок повністю зруйнувала керована авіаційна бомба. Від домівки нічого не залишилось", - йдеться у повідомленні.

За словами глави ЛОВА, до евакуації "ми готові щодня".

"Чекаємо лише на згоду місцевих мешканців. Коли доставляємо і роздаємо продукти харчування, обов’язково пропонуємо допомогу з виїздом особисто кожному, проводимо відповідний інструктаж", - наголосив він.

Безпекова ситуація загострюється щоденно. Обстріли Невського майже не припиняються. Нових руйнувань дуже багато.

"На щастя, на сьогодні без жертв", - підкреслив він.

Представники Красноріченської СВА допоможуть кожному з пошуком тимчасової домівки, відновленням документів та з вирішенням інших питань. 

"Тримаючись за своє житло, люди наражають на небезпеку і себе, і тих, хто їм постійно надає допомогу. Кожен зайвий день поблизу лінії бойового зіткнення – невиправданий ризик для життя. Наголошую, не слід зволікати з евакуацією", - зауважив Лисогор.

Нагадаємо, що мешканці населених пунктів тимчасово окупованої Луганської області потерпають від свавілля так званих "визволителів", на яких немає ніякої управи.

Читайте також:

Керівникам окупаційних "органів влади" Кремінної, Рубіжного та Старобільщини повідомлено про підозру

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк