09.06.2024, 20:25

На Закарпатті переселенець з Сєвєродонецька намагався здійснити напад на представників ТЦК

Иллюстративное фото / Открытый источник

На Закарпатті під час спільних заходів оповіщення військовозобов'язаний переселенець з Луганщини намагався здійснити напад на представників Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Військовообов'язаний переселенець з Сєвєродонецька використовував ненормативну лексику та намагався здійснити напад на представників ТЦК. Про це ]]>повідомляє ]]>Закарпатський ОТЦК та СП, передає Час Пік.

Як зазначили військові, військовообов'язаний переселенець з Сєвєродонецька не надав жодних військово-облікових документів в яких повинні бути відповідні записи про причетність до військового обліку. У нього на руках була лише повістка, датована 2022 роком.

"При детальній перевірці через єдиний державний реєстр військовозобовʼязаних "Оберіг" виявилося, що дані стосовно військовозобовʼязаного були відсутні в реєстрі. У звʼязку з цим громадянину було запропоновано зʼявитися до ТЦК та СП для уточнення даних. Почувши це військовозобов'язаний категорично відмовився виконувати законні вимоги, використовував ненормативну лексику та намагався здійснити напад на спільну групу оповіщення", - повідомляє служба звʼязків з громадськістю закарпатського ОТЦК та СП.

Жодної інформації про те, чи була викликана на місце інциденту поліція, та чи було затримано чоловіка, на даний момент немає.

Читайте також: "Ефект приманки": Як у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному окупанти збираються вирішувати проблему нестачі вчителів та лікарів

Читайте ще: Новий законопроєкт "про справедливість": ВПО з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного зможуть отримати сертифікат на нове житло?

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк