11.06.2024, 08:31

Окупанти хизуються "розвагами" у зруйнованому Сєвєродонецьку: реакція соцмереж

Віктор Білий | Всі новини автора

Так званий "мер" окупованого Сєвєродонецька Луганської області Микола Моргунов спробував створити ілюзію "мирного життя" у місті, зруйнованому російськими військами. За його словами, місцеві жителі нібито "відпочивають і купаються" у фонтанах через спекотну погоду.

Відповідні фото публікують пропагандистські пабліки, повідомляє Час Пік.

Проте реакція у соцмережах була різко негативною. Люди нагадали, що раніше сєвєродончани могли купатися в озерах, а тепер у них залишилися лише фонтани через варварські дії окупантів.

"Правильно, раніше в озерах купалися, а тепер залишилися лише фонтани, в яких хлюпалися тільки бомжі", - уїдливо прокоментували один із користувачів.

Інші мешканці відкрито звинуватили Моргунова у брехні, вказавши, що він намагається привласнити собі уявні "заслуги".

"Знову Моргунов хизується. А яке відношення він має до тих фонтанів? За все отримаєш сповна! Окупант, злодій, брехун, грабіжник!", - гнівно відреагували коментатори.

Особливе обурення викликали слова про "щасливих дітей", які нібито грають у фонтанах. Люди вказали, що Моргунов промовчав про покинуті озера Чисте та Паркове, де колись любили відпочивати сєвєродончани.

Водночас у соцмережах з'являються повідомлення про ремонтні роботи, що нібито йдуть в місті. Однак ці "реставрації" обмежуються дрібним ремонтом, на кшталт заміни вікон, сантехніки та комунікацій в окремих будинках.

Таким чином, окупанти намагаються створити хибну картину "відродження" Сєвєродонецька, приховуючи масштаби руйнувань та поневірянь, які принесла їхня ж агресія. У місті, де через російські обстріли зникли справжні зони відпочинку, людям залишаються лише фонтани. Але навіть такої жалюгідної підміни окупанти вважають достатнім, щоб говорити про "щасливих дітей".

Читайте також: 

Новина про оплату росіянами рахунків за електроенергію у Сєвєродонецьку виявилася порожньою обіцянкою окупантів: подробиці

"Ефект приманки": Як у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному окупанти збираються вирішувати проблему нестачі вчителів та лікарів

Кавітація як ефективний метод корекції фігури

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк