13.06.2024, 16:43

На те, що не розікрали, росіяни шукають "інвесторів", або Чергові обіцянки "влади ЛНР" без підтверджень

Марина Гончар | Всі новини автора
луганщина

Під час економічного форуму в Петербурзі відбулася зустріч китайської делегації з представниками окупаційної "влади" так званої "ЛНР". Окупаційна "адміністрація" тепер розсипається обіцянками про те, що Китай буде вкладати кошти у відновлення знищеного окупантами регіону. Однак, очевидно, підтверджень від китайської сторони щодо намірів інвестувати у тимчасово окуповану Луганщину немає.

Про це повідомили у пресслужбі Центру національного спротиву, передає Час Пік.

Пропаганда окупаційної "влади" активно поширює інформацію про "плани" великих інвесторів вкладати гроші у незаконну "молоду республіку". Однак реальних доказів цих намірів немає, і такі заяви виглядають як чергові "казки" окупантів, покликані заспокоїти місцеве населення та створити ілюзію перспективного майбутнього.

Чи дійсно хтось зацікавлений працювати з незаконними формуваннями, питання радше риторичне. Велика частина промислових підприємств Луганщини знищена або розкрадена, і вкладати кошти у їх відновлення ніхто не поспішає. Реальність така, що інвестори зазвичай уникають регіонів з високими ризиками, відсутністю правової захищеності та гарантій повернення інвестицій.

Окупаційна "влада" змушена обіцяти місцевому населенню "прекрасне майбутнє" у "відновленому" вигляді СРСР. Це робиться на тлі нездатності забезпечити тимчасово окуповані території елементарними речами: якісною медициною, освітою, роботою громадського транспорту та житлово-комунальними послугами.

Насправді ситуація на тимчасово окупованих територіях залишається критичною. Місцеве населення страждає від нестачі основних послуг та товарів. Багато людей залишають ці території у пошуках кращих умов життя. Відсутність перспектив для розвитку та відновлення регіону лише поглиблює кризу та створює умови для подальшої деградації інфраструктури.

Зустріч з китайською делегацією, яка, як повідомляється, не принесла жодних конкретних результатів, лише підтверджує нездатність окупаційної "влади" вирішувати нагальні проблеми. 

Таким чином, реальність окупованої Луганщини далека від тієї "світлої" картини, яку малюють пропагандисти. Люди продовжують жити в умовах нестабільності, відсутності перспектив та постійних обіцянок, які залишаються невиконаними.

Читайте також: "А які тоді функції виконує адміністрація?": Жителі Сєвєродонецька активно скаржаться на окупаційну "владу"

Лазерна епіляція: чому цей метод став найпопулярнішим?

Як підготуватися до подорожі автобус Київ Варшава?

Поповнення картки Mastercard на касі

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк