08.02.2025, 15:52

Ремонт заради пропаганди: як у Рубіжному школярів вчать "любити Росію"

Віра Висоцька | Всі новини автора
Ремонт заради пропаганди: як у Рубіжному школярів вчать «любити Росію

В тимчасово окупованому Рубіжному так званий "виконуючий обов’язки мера" Євген Шаталін відвідав місцеву школу №2, де, за його словами, триває "капітальний ремонт".

Як повідомляють місцеві джерела, цей ремонт – більше про показуху, ніж про реальне покращення умов навчання, передає Час Пік.

На стінах навчального закладу помітні пропагандистські малюнки, що зображують "возз'єднання" так званої "ЛНР" з Росією. Замість реального розвитку освіти окупаційна адміністрація нав’язує дітям фальшиві історичні наративи та намагається виховувати їх у дусі російської пропаганди.

Шаталін, відзвітувавши про свою "екскурсію" навчальним закладом, похвалив ремонт, який фінансується Татарстаном, однією з республік Російської Федерації. Однак, за словами місцевих жителів, справжній стан школи залишає бажати кращого – ремонт робиться поспіхом, а головний акцент робиться не на комфорті учнів, а на просуванні окупаційної ідеології.

Так званий "керівник" зробив вигляд, що контролює процес відновлення, проте очевидно, що головною метою подібних візитів є створення ілюзії "нормального життя" в окупації. У реальності ж освіта на захоплених територіях перетворюється на інструмент русифікації та промивання мізків молодому поколінню.

Читайте також: 

Рубіжне в об'єктиві: окупанти знімають прибирання, а сміття не зникає

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк