06.03.2025, 20:38

Окупанти вимагають у жителів ТОТ Луганщини віддати залишки дров, - "Жовта стрічка"

Марина Гончар | Всі новини автора
Луганщина в окупації

На тимчасово окупованих територіях Луганщини російські військові без розпізнавальних знаків влаштовують черговий "збір" ресурсів у місцевих жителів.

Як повідомляють активісти руху ]]>"Жовта Стрічка"]]>, у селах між Антрацитом та Ровеньками окупанти почали вимагати від мешканців віддавати залишки дров, мотивуючи це тим, що "вже весна, вам вони все одно не потрібні", передає Час Пік.

За інформацією очевидців, військові приходять до людей у двори, перевіряють наявність запасів дров, які мешканці заготовили ще на зиму, та примусово вилучають їх. У разі відмови окупанти чинять тиск на місцевих, залякуючи можливими "наслідками".

Попри те, що на Луганщині досі утримується холодна погода, а на вулицях ще лежить сніг, росіяни наполягають на своєму, заявляючи, що "грітися більше не потрібно".

Жителі регіону зазначають, що ця ситуація – черговий прояв мародерства та зневаги з боку окупаційної адміністрації та військових. Протягом всієї зими населення потерпало від нестачі дров і вугілля, адже постачання пального на окупованих територіях відбувається хаотично і за завищеними цінами. Тепер же, коли місцеві мешканці хочуть зберегти залишки дров для прохолодних весняних ночей, їх змушують віддати останнє.

Читайте також:

Лисичанськ без людей: у мережі показали свіжі кадри міста

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк