В окупованому Лисичанську знайти роботу — непросто, а отримати за неї гроші — ще важче

У тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області, де російські окупанти вже давно обіцяють "відновлення" та "нормалізацію життя", ситуація з працевлаштуванням місцевих мешканців дедалі більше нагадує банальну експлуатацію.
Про це повідомляють у мережі, передає Час Пік.
Робота, яку пропонують людям, переважно важка — пов’язана з фізичною працею, зокрема на об’єктах "відновлення інфраструктури". Але навіть після відпрацьованих тижнів, а подекуди й місяців, працівники не можуть домогтися зароблених грошей.
Одна із мешканок міста розповіла про ситуацію: чоловік понад місяць працював на будівельних роботах у Лисичанську. Однак, попри щоденні обіцянки, він досі не отримав ані копійки.
"Чоловік працював на відновленні будинків у Лисичанську, відпрацював понад місяць, зарплати нуль, "годують сніданками" щодня. Мало, що нашим місцевим мужикам платять менше, ніж мужикам із великої землі, та й цих грошей не дочекаєшся", - повідомляють у мережі.
Щобільше, серед мешканців поширене обурення тим, що місцевим чоловікам — так званим "місцевим кадрам" — платять значно менше, ніж тим, кого завозять із Росії чи з інших окупованих регіонів. Але навіть ця "нижча" зарплата, за словами очевидців, найчастіше так і залишається лише на папері чи в обіцянках. Місцевих використовують як дешеву або взагалі безоплатну робочу силу, прикриваючись гаслами про "відбудову" та "спільне майбутнє".
Це далеко не перший випадок, коли працівники в окупованих містах залишаються без оплати. Подібна практика вже стала звичною у багатьох сферах: будівництві, комунальній сфері, навіть у сфері охорони здоров’я. Окупаційна адміністрація на такі скарги традиційно не реагує або киває на "технічні труднощі".
Читайте також:
Більше не буде Метьолкіного, Побєди та Єсаулівки: На Луганщині перейменують ще 16 населених пунктів
У мережі повідомляють про "прильоти" в окупованому Лисичанську
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |