
26 червня окупаційна влада Криму оголосила про запровадження режиму надзвичайної ситуації як у Севастополі, так і на території всього півострова.
Про це повідомив гауляйтер Криму Сергій Аксьонов, передає Час Пік.
Рішення "про запровадження НС" набуло чинності о 13.00 26 червня.
"Спільно з губернатором міста Севастополя Михайлом Володимировичем Розвожаєвим ухвалено рішення про підписання указів про введення в Республіці Крим та місті Севастополі режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру", - заявив Аксьонов.
Він також почав запевняти населення півострова, що це рішення було ухвалено "для упорядкування питань економічного характеру".
"Правовий режим НС дає змогу максимально оперативно вирішувати завдання організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення", - додав Аксьонов.

















