12.08.2020, 08:24

"Шахтар" вийшов у півфінал Ліги Європи, розгромивши "Базель" з рахунком 4:1

"Шахтер" вышел в полуфинал Лиги Европы

Донецький "Шахтар" в чвертьфінальному матчі Ліги Європи розгромив швейцарський "Базель" з рахунком 4:1 та вийшов до півфіналу.

Матч відбувся у німецькому місті Гельзенкірхені на стадіоні "Фельтінс-Арена", повідомляє Час Пік.

Обслуговувала матч бригада арбітрів з Британії на чолі з Майклом Олівером. Асистували судді на лініях Стюарт Берт та Саймон Беннетт.

Рахунок був відкритий на 2-й хвилині матчу. Перший гол забив Жуніор Мораес. Також в складі "Шахтаря" відзначилися Тайсон (22-а хв.), Алан Патрік (з пенальті, 75-а хв.) та Додо (88-а хв.).

У "Базеля" гол престижу в компенсований час забив Ріккі ван Волфсвінкель.

У півфіналі донецький "Шахтар" зустрінеться з міланським "Інтером". Матч відбудеться 17 серпня в Дюссельдорфі.

"Тепер нам належить зіграти з" Інтером ", гра буде дуже важкою. Але ми -" Шахтар ", і ми в змозі перемогти будь-кого", - заявив захисник "Шахтаря" Валерій Бондар.