02.12.2020, 07:48

Донецький "Шахтар" вдруге в сезоні обіграв мадридський "Реал" в Лізі чемпіонів

Донецкий "Шахтер"обыграл мадридский "Реал"

Донецький " Шахтар "здобув перемогу над мадридським" Реалом " у матчі п'ятого туру групового етапу футбольної Ліги чемпіонів УЄФА.

Зустріч групи В відбулася 1 грудня в Києві на НСК "Олімпійський" і завершилася з рахунком 2:0 на користь "гірників", повідомляє Час Пік.

Гравці "Шахтаря" забили свої голи вже у другому таймі. Рахунок відкрив Дентіньо (57-а хвилина), а в кінці матчу відзначився Манор Соломон (82-а хвилина).

Нагадаємо, в першому турі "Шахтар" на виїзді переміг "Реал" з рахунком 3:2.

Після п'яти матчів обидва клуби набрали по сім очок, але "гірники" розташовуються вище в турнірній таблиці завдяки результатам особистих зустрічей.

"Шахтар" вийшов на друге місце в групі B. Лідирує в групі в менхенгладбахська "Боруссія" (8 очок), замикає таблицю "Iнтер" (5).