29.06.2021, 09:52

Євро-2020: Швейцарія в серії пенальті здолала Францію

Ольга Романец | Всі новини автора
Евро-2020

Збірна Швейцарії в матчі Чемпіонату Європи з футболу обіграла французів і стала шостим учасником 1/8 фіналу.

Доля поєдинку вирішилася в першій на турнірі серії пенальті - 5:4 (3: 3 основний час), передає Час Пік.

На початку поєдинку на 14-й хвилині зустрічі нападник Сеферович забив м'яч точно в кут воріт французів. Так, у першому таймі збірній Франції так і не вдалося нічого створити біля воріт суперника.

На 55-й хвилині матчу аргентинський арбітр вказав на "точку" в штрафному Франції, проте Родрігес з пенальті все ж не переграв Льоріса. За дві хвилини, зусиллями Бензема, французи зрівняли рахунок, а ще через 90 секунд Карім оформив дубль.

Після цього Франція почала проводити швидкі атаки, які завершувалися небезпечними ударами для засмучених швейцарців.

На 75-й хвилині Франція забиває ще один гол у ворота альпійців (Поль Погба).

Вже на 81-й хвилині матчу швейцарець Харіс Сеферович точним навісом справа пробиває м'яч, перегравши Рафаеля Варана. Тим часом на 85-й хвилині Гавранович порівнює рахунок, проте взяття воріт скасували через офсайд.

Нагадаємо, сьогодні збірна України в 1/8 фіналу Євро-2020 зіграє зі Швецією. Поєдинок пройде о 22:00 за Києвом і буде заключним на цій стадії турніру.

Пряма телетрансляція зустрічі пройде на телеканалах "Україна" і "Футбол 1", в iнтернеті ж стежити за цією грою можна буде на OLL.TV.