11.07.2021, 22:05

В Україні презентували форму олімпійської збірної для Ігор у Токіо

Марина Началова | Всі новини автора

Сьогодні, під час проводів олімпійської команди України, яка проходила в форматі телемарафону в прямому ефірі телеканалу «UA:Перший», була презентована екіпіровка збірної на Ігри в Токіо-2020.

Про це повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України, передає Час Пік.

Як зазначається, протягом п’яти років незмінним офіційним постачальником одягу олімпійської команди є всесвітньо відома компанія «PEAK», що має більше 25 років досвіду в індустрії спорту. Завдяки НОК України та досягнутим домовленостям з компанією «PEAK», все екіпірування протягом п’яти років контракту для Олімпійських команд надається безкоштовно, жодна копійка з державного бюджету не була витрачена.

Щоб виглядати сучасно і в дусі часу, до розробки олімпійської форми зразка «Токіо-2020» долучилися й самі спортсмени разом з представниками Комісії атлетів НОК.

"Головна ідея колекції полягає в тому, що спорт – це стиль життя і саме з цим одягом ти готовий до будь-яких випробувань. Олімпійська екіпіровка відповідає сучасним дизайнерським трендам, виготовлена з легких, прозорих тканин, з урахуванням кліматичних умов Токіо. Кольорова гама, яка використовується в колекції, вміло поєднує традиційні синьо-жовті кольори з ніжною палітрою, що символізує надію і віру. Адже те, що Ігри все ж таки відбудуться, це справжня перемога й свого роду світло у кінці тунелю", - заявили у НОК.

Олімпійська форма, що видається спортсменам та тренерам, є спортивною, а не змагальною. Саме у ній вони будуть виходити на парад відкриття й закриття Ігор, ходитимуть по Олімпійському селищу, прямуватимуть на тренуванні і змагання, підніматимуться на п’єдестали пошани. Водночас, змагальну форму виготовляють спеціально за вимогами міжнародних федерацій з кожного виду спорту.

Кожен спортсмен отримує понад 50 одиниць одягу (спортивні костюми, футболки, шорти, худі, вітрозахисні куртки, кросівки, сумки, рюкзаки, шльопанці тощо). Тобто одяг на усі випадки життя. Розмірна сітка також велика і задовольняє всі потреби.

Для зручності спортсменів в Олімпійському домі з 1 липня розпочав роботу екіпірувальний центр, де у комфортних умовах можна приміряти форму та підібрати все собі по розміру.

Як повідомлялося, сьогодні президент Володимир Зеленський з дружиною Оленою зустрілися зі спортсменами-олімпійцями, що представлятимуть Україну на Іграх у Токіо.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: