26.07.2021, 21:10

Українську спортсменку відсторонили від Олімпіади через допінг

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
юлия елистратова

Українська тріатлоністка Юлія Єлістратова не зможе виступити на олімпійських змаганнях через позитивну допінг-пробу.

Цю інформацію підтвердили в Національному олімпійському комітеті, передає Час Пік.

"Відповідно до інформації від Всесвітньої агенції з тестування (ІТА), триатлоністка Юлія Єлістратова тимчасово відсторонена від участі в змаганнях. Таким чином, спортсменка не зможе взяти участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо. Згідно визначених процедур до завершення розгляду справи будь-яка інформація є конфіденційною", - заявили в прес-службі НОК.

У ITA заявили, що аналізи Єлістратової виявилися позитивними на рекомбінантний еритропоетин - речовину, яка покращує доставку кисню до м'язів і підвищує витривалість. У спорті вона вважається допінгом.

Як зазначили в ITA, зразок Єлістратової був зібраний організацією World Triathlon під час антидопінгового контролю 5 червня 2021 року в рамках Кубка Європи з триатлону 2021 року, який проводився в Дніпрі.

Єлістратова повинна була представляти Україну в тріатлоні в рамках Олімпіади-2020 27 липня, але тимчасово відсторонена до вирішення всіх питань. Як зазначається, спортсменка має право вимагати проведення аналізу проби B і оскаржити рішення про тимчасове відсторонення в Спортивному арбітражному суді.

Нагадаємо, на Олімпіаді в Токіо українська важкоатлетка Каміла Конотоп зупинилася за крок від медалі, а Еліна Світоліна пройшла до третього кола тенісного турніру.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss