04.08.2021, 08:09

Ще двоє спортсменів відмовилися повертатися до Білорусі

Леся Матвеева | Всі новини автора
Яна Максимова и Андрей Кравченко

Після події з легкоатлеткою Христиною Тімановською на батьківщину відмовилися повертатися ще двоє білоруських спортсменів.

Білоруська спортсменка Яна Максимова, яка виступає у багатоборстві та її чоловік легкоатлет Андрій Кравченко заявили, що не повернуться на батьківщину. На їх рішення вплинула ситуація з Христиною Тімановською на Олімпійських Іграх у Токіо, повідомляє Час Пік.

Яна Максимова на своїй сторінці в Instagram написала, що разом з сім'єю залишиться у Німеччині, де вони знаходяться на даний час.

"Довго думаючи та розмірковуючи, ми прийняли рішення не повертатися до Білорусi. На превеликий жаль, зараз там можна втратити не тільки свободу, а й позбутися життя... тут є можливість дихати на повні груди nf бути одним з тих, хто бореться за свободу своїх людей, друзів, рідних nf близьких. Ми обов'язково переможемо", - написала спортсменка.

Спортсменка висловила надію, що у Німеччині у неї продовжиться спортивна кар'єра і у неї буде можливість тренуватися, виступати та готуватися до наступних Олімпійських ігор.

Нагадаємо, білоруська легкоатлетка Христина Тімановська, яку відсторонили від Олімпіади після критики керівництва збірної, подала документи на надання політичного притулку в Польщі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк