05.08.2021, 08:59

Олімпіада-2020: Україна піднялася на 24 позиції в загальному медальному заліку

Олимпиада-2020

Україна піднялася на 24 позиції й займає 37-е місце в медальному заліку за підсумками 12-го дня змагань на літніх Олімпійських іграх 2020 року в Токіо.

У 12-й змагальний день на Іграх у Токіо було розіграно 17 комплектів нагород. Завдяки успішним виступам українських спортсменів, Україна в медальному заліку піднялася більш ніж на 20 позицій. Про це свідчать дані офіційного сайту Олімпіади-2020, повідомляє Час Пік.

У скарбничці збірної України 11 олімпійських нагород - одне золото, два срібла та вісім бронзових медалей.

Українські спортсмени 4 серпня завоювали чотири олімпійські медалі. У скарбничці України з'явилася золота медаль, її приніс борець греко-римського стилю Жан Беленюк (до 87 кг). Борець Парвіз Насібов (до 67 кг) отримав "срібло" в цій же дисципліні. "Бронзу" виборола Ірина Коляденко (вільна борьба, вага до 62 кг).

Дует Марта Федіна та Анастасія Савчук стали першими в історії українського синхронного плавання володарками олімпійської медалі. Вони принесли до скарбнички української команди "бронзу".

У загальному медальному заліку лідирують Китай, США та Японія. На першому місці Китай - 32 золотих, 22 срібні та 16 бронзових медалей, на другому місці США - 25 золотих, 31 срібна та 23 бронзових нагороди. На третій позиції Японія - 21 золота, 7 срібних та 12 бронзових медалей.

Олимпиада-2020:  Олимпиада-2020: