07.02.2022, 18:04

Олімпіада-2022: Медальний залік на 7 лютого. Україні досі не таланить

Марина Началова | Всі новини автора

У Пекіні завершився третій день змагань зимових Олімпійських ігор. Таблиця медального заліку суттєво змінилася.

Українським спортсменам все ще не вдалося завоювати жодної нагороди, повідомляє Час Пік.

У медальному заліку на перше місце вирвалася Швеція - у неї 3 золоті медалі. На другому місці команда Олімпійського комітету Росії з 2 золотими, 3 срібними та 2 бронзовими медалями. На третій позиції Нідерланди - 2 "золота", 2 "срібла" та 1 "бронза".

Норвегія, яка ще вчора лідирувала у медальному заліку, опустилася на 6-й рядок. Тепер її випереджають Китай та Німеччина.

Українські спортсмени сьогодні змагалися у гірськолижному, санному спорті та біатлоні.

Лижник Іван Ковбаснюк покращив особистий результат виступів на Олімпійських іграх у швидкісному спуску і з результатом 1:48:09 став 33-м у турнірній таблиці.

У гігантському слаломі серед жінок нашу країну представила Анастасія Шепіленко. За підсумками двох спусків українка з результатом 2:12.33 фінішувала на 39-му місці.

Біатлоністи розіграли медалі в індивідуальних перегонах серед жінок, за підсумками яких наші Юлія Джима та Ірина Петренко фінішували на 10-й та 11-й сходинці відповідно. Валентина Семеренко не фінішувала.

У своєму першому санному заїзді українки Олена Стецьків та Юліанна Туницька посіли 21 та 22 місця.