02.08.2020, 07:25

У Берліні натовп протестував проти карантину, введеного через COVID-19 (відео)

вилео

У Берліні проходять акції протесту. Жителі Німеччини не задоволені обмежувальними заходами, введеними через пандемію COVID-19.

У Берліні зібрався натовп з різних міст на масштабну акцію протесту проти обмежувальних заходів, викликаних пандемією COVID-19, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Як повідомляється, акція протесту стартувала 1 серпня. Хода пройшла від Музейного острова, який знаходиться в центрі столиці, на бульварі Унтер-ден-Лінден близько полудня.

За даними місцевої поліції, в акції брало участь близько 11 тисяч осіб. Правоохоронці закликали людей надіти маски, але більшість учасників протесту, схоже, демонстративно від цих заходів відмовлялися.

Протестуючі пересувалися з прапорами і символікою різних регіонів Німеччини. Акція проходила під гаслом: "День свободи - кінець пандемії". Мітингувальники дійшли до Вулиці 17 червня, де почалася масова демонстрація.

Незважаючи на поодинокі сутички серед мітингувальників, ніяких великих порушень учасники акції не зробили. Поліція спостерігала за ходом з вертольотів.

Як повідомили в місцевих виданнях, головними учасниками і організаторами виступили ті, хто вірить в теорії змови і заперечує існування COVID-19.

Читайте також: Майже Робін Гуд: в Німеччині бездомний за допомогою лука і стріл роззброїв 4 поліцейських

]]>]]>Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении ]]>Час Пик]]>