17.09.2020, 07:58

Ураган "Саллі" обрушився на південні штати США і рухається на північ

Леся Матвеева | Всі новини автора
Ураган "Салли"

Потужний ураган Саллі загрожує масштабними руйнівними повенями відразу декільком штатам південно-східної частини США. Місцева влада кількох штатів оголосила про надзвичайні заходи, в тому числі евакуацію десятків тисяч жителів.

Понад 550 тис. людей залишилися без електропостачання через ураган "Саллі", який обрушився на південні штати США. Проблеми з електропостачанням виникли в штатах Алабама та Флорида, повідомляє Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

Сформований в Мексиканській затоці тропічний шторм "Саллі" протягом декількох днів наближався до узбережжя США. Ураган дістався до узбережжя Америки недалеко від затоки Шорз, штат Алабама. Він майже відразу обрушився на міста Пенсакола та Мобіл, де проживають майже 1 млн осіб. 

За даними губернатора Рона Десантіса, у Флориді було проведено близько 600 пошуково-рятувальних операцій. Щонайменше 377 людей були врятовані в окрузі Ескамбія, штат Флорида, через повінь, викликану ураганом "Саллі".

За даними Національного центру з вивчення ураганів, в деяких прибережних районах на півночі Мексиканської затоки випало вже 46 сантиметрів опадів, що значно перевищує норму.

Швидкість вітру в епіцентрі урагану досягає близько 165 км/год, хоча просувається він значно повільніше - всього 8 км/год. Вчені відзначають, що це робить "Саллі" значно небезпечнішим.

В даний момент ураган посилився та рухається на північ США - в Штати Джорджія і Південна Кароліна.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк