28.09.2020, 21:24

Виявлене місце, де азмази лежать прямо під ногами: щасливчик знайшов там коштовність в 9 карат

Марина Началова | Всі новини автора
алмазы

В американському штаті Арканзас є місце, де кожен має шанс збагатитися - національний парк "Алмазний кратер".

Парк розташований над вулканом, зруйнованим 95 млн років тому. У давнину потоки розпеченої магми винесли на поверхню безліч алмазів, і тепер вони валяються прямо під ногами, передає Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

Відвідувачі парку за 10 доларів можуть відчути себе справжніми шукачами скарбів, розшукуючи алмази на поле площею 15 га. 33-річний житель Арканзасу Кевін Кінард приїжджав туди кілька разів, перш ніж 7 вересня йому пощастило знайти другий за величиною алмаз за всю історію парку.

Кінард був у парку з друзями в День праці. Як розповів чоловік, все, що було схоже на кристал, він клав у сумку. Один з кристалів, який Кінард спочатку прийняв зу шматок скла, виявився справжнім алмазом вагою 9,07 карата.

"Я чесно розплакався, коли мені сказали. Я був у повному шоці", - зізнався чоловік. Свою знахідку він вирішив назвати Діамантом дружби Кінарда.

З моменту відкриття в 1906 році в парку було виявлено понад 75 тисяч алмазів. Попередній крупний алмаз розміром 8,52 карата був виявлений в 2015 році.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: